Z hiszpańską wizytą w szkole

Napisano dnia: 2019-01-10 15:08:25
Minęły już cztery miesiące odkąd Sabela Suevos Fernandez rozpoczęła współpracę z naszą Biblioteką w ramach Wolontariatu Europejskiego oraz programu Erasmus+. Trzeba przyznać, że jest to dla niej bardzo intensywny czas.

Nasza wolontariuszka nie tylko poznaje tajniki codziennej pracy bibliotekarza, ale również bierze udział w wielu spotkaniach, podczas których opowiada uczestnikom o swoim kraju oraz o tym, dlaczego zdecydowała się przylecieć do Polski.

W tym tygodniu Sabela już po raz kolejny odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej w Pomiechówku. We wtorek 8 stycznia poprowadziła miała okazję spotkac się z młodzieżą z klas 7b oraz 8c, a w czwartek 10 stycznia poprowadziła lekcję dla klasy 4b.

Uczniowie z uwagą wysłuchali ciekawostek o Hiszpanii. Dowiedzieli się też o możliwości poznawania świata, jaką daje Wolontariat Europejski. Na zakończenie padło sporo ciekawych pytań, a Sabela postarała się odpowiedzieć wyczerpująco na każde z nich.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkań.