Sabela w przedszkolu i gimnazjum

Napisano dnia: 2019-02-27 16:29:58
Ubiegła środa była dla naszej wolontariuszki wyjątkowo intensywnym dniem. Sabela po raz kolejny poprowadziła spotkania dla dzieci i mlodzieży z Gminy Pomiechówek.

Uczniowie z klas 3a, 3b i 3c Gimnazjum w Pomiechówku wysłuchali prezentacji o kraju Sabeli - Hiszpanii. Mogli dowiedzieć się również, na czym polega wolontariat europejski, w ramach którego Sabela pracuje w naszej Bibliotece.

Wolontariuszka odwiedziła też grupy Misiów i Motylków z Przedszkola w Pomiechówku. Maluszki bardzo chętnie słuchały "Królewny Śnieżki", czytanej przez Sabelę po angielsku.

Zachęcamy serdecznie nauczycieli ze szkół i przedszkoli do zapraszania Sabeli na spotkania z dziećmi i młodzieżą. To wyjątkowa, ciekawa forma lekcji, dzięki którym najmłodsi mogą nie tylko poznać interesującą osobę i jej kraj, ale także przełamać barierę językową.