Odwiedziny przedszkolaków w Bibliotece oraz głośne czytanie bajek w Przedszkolu

Napisano dnia: 2019-04-17 16:45:33
W porzednim tygodniu gościliśmy u Nas grupę ,,Żabek'' z Przedszkola w Pomiechówku.

Celem wizyty było zapoznanie dzieci z naszą biblioteką oraz głośne czytanie książek o tytułach ,,Franklin i książka z biblioteki'' oraz ,,Marysia i wielkanocne jajka''.

Nad wyborem odpowiednich książeczek , czytaniem oraz ich opowiadaniem czuwała Ewelina, która na dzień sprawuje pieczę nad wypozyczalnią dla dzieci i młodzieży.

W ostatnich dniach Marca dzieci z przedszkola słuchały swoich ulubionych bajek , które czytała dla nich Kalina.

Nie zabrakło takich klasyków jak ,,Jaś Fasola", ,,Trzy Świnki'' oraz ,,Królewna Śnieżka''. Oferta książkowa była przeogromna - obowiązkową lekturą okazały się przygody ,,Tupcia Chrupcia'' oraz ,,Maszy i Niedźwiedzia''. Nasze kochane ,,Smerfy'' oraz ,,Muchomorki'' nie mogły się obejść bez polskich legend- np. takich jak ta o straszliwym Bazyliszku.

Organizowanie wspólnych aktywności dla dzieci sprawia nam zawsze ogromną przyjemność, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy:)