Ostatnie zajęcia Lokalnego Klubu Kodowania

Napisano dnia: 2020-02-04 12:54:42
W ubiegłą sobotę, 1 lutego oficjalnie zakończyły się zajęcia Lokalnego Klubu Kodowania, na które dzielnie uczęszczali nasi najzdolniejsi przyszli programiści oraz programistki!

Początek spotkania ropoczął się od obejrzenia ciekawej prezentacji multimedialnej na temat faktów i mitów w pracy programisty, która została przygotowana przez prowadzącego zajęcia z kodowania - Bartosza Kilisia. W prezentacji zawarte były bardzo interesujące fakty oraz inne ciekawostki dotyczące profesji programistycznej.
Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak naprawdę wygląda praca prawdziwego programisty i czym różni się od zawodu informatyka.

Po obejrzeniu prezentacji wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali imienne certyfikaty a później przyszedł czas na wspólne zdjęcia.

Bardzo dziękujemy Bartoszowi Kilisiowi za tak owocną współpracę i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej, która z pewnością będzie wspaniała.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.