1 7 10 2 4 6 9 5 11 Przewijane obrazki strona

Joanna Jax w Bibliotece w Pomiechówku

Napisano dnia: 2021-09-23 14:56:49
Drodzy Czytelnicy, serdecznie zachęcamy do obejrzenia relacji ze spotkanie autorskiego z Joanną Jax, które rozpoczęło się w ubiegły czwartek, 16 września o godzinie 18.00, w sali konferencyjnej biblioteki.

Tego wieczoru odwiedziła nas niezwykle utalentowana autorka bestsellerowych powieści historycznych - Joanna Jax.

Rozmowę poprowadziła Pani Dyrektor Ewa Mróz, która wypytała pisarkę o wszystkie szczegóły dotyczące kulis jej pracy, od samego początku, aż po najnowsze plany na powieści.

Po wciągającym wywiadzie nadszedł czas na pytania od publiczności, a na końcu na wypisanie dedykacji z autografem.

Wydarzenie to zorganizowaliśmy wspólnie z Dyskusyjnym Klubem Książki w Pomiechówku. Zostało ono sfinansowane ze środków Instytutu Książki.

PS Kochani, pamiętajcie, że w każdej chwili możecie dołączyć do Dyskusyjnego Klubu Książki w Pomiechówku. Czekają dobre książki i kawa!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.

• Zdjęcia 4_3 (9)