Odjazdowy Bibliotekarz 2018

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 12 lat do udziału w rajdzie rowerowym organizowanym jak co roku w ramach akcji "Odjazdowy Bibliotekarz". 


Główną atrakcją wydarzenia...


będzie gra terenowa "Zaginiony Most" przygotowana we współpracy z drużynami harcerskimi z nowodworskiego hufca ZHP.
Każdy z uczestników gry otrzyma upominek, a finałem rajdu będzie ognisko z kiełbaskami, zabawami i śpiewaniem. Dodatkową atrakcją będzie losowanie pt. "Randka z Książką". 


Aby wziąć udział w rajdzie
,


należy pobrać kartę uczestnika, wypełnić ją i dostarczyć (osobiście lub elektronicznie) do Biblioteki Publicznej Gminy Pomiechówek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba uczestników jest ograniczona (30 osób). W rajdzie mogą wziąć udział osoby od 12 roku życia (poniżej 15 lat - w obecności dorosłego opiekuna). Nie trzeba być mieszkańcem Gminy Pomiechówek. Zapisy będziemy przyjmować do 25 maja do godz. 15.00.


Dla tych, którzy nie mają roweru,

a chcieliby z nami jechać, dostępna będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu (również przyczepek rowerowych dla dzieci). Należy to zgłosić podczas zapisów, a rower będzie czekał na miejscu startu w dniu rajdu.


Trasa rajdu...

będzie przebiegać przez miejscowości: Pomiechówek, Pomiechowo, Szczypiorno, Błędowo, Borkowo i Cieksyn. Startujemy o godz. 9.30 obok budynku Biblioteki przy ul. Kilińskiego 3 (od strony straży pożarnej). Długość trasy to około 14 km. Zakończenie planowane jest do godz. 15.00. 


Więcej ważnych informacji...

znajdą Państwo w regulaminie.

(Regulamin i karta uczestnika są do pobrania na dole strony)