Karnawałowe ferie zimowe (od serca)

Kochani, zapraszamy do wzięcia udziału w feriach zimowych, które organizujemy wspólnie z Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku.

Tydzień rozpoczniemy i zakończymy zajęciami z kodowania z robotami i dowiemy się, dlaczego kodowanie nie oznacza tego samego co programowanie.

Walentynki uczcimy czytaniem książki „Kochamy Cię Misiu Tulisiu” oraz warsztatami, w czasie których stworzymy pracę grupową w Misiem Tulisiem w roli głównej.

Środa i czwartek należą do wolontariuszek Europejskiego Korpusu Solidarności. 15 stycznia Julia Ripper i Leonor Guise Carvalho z GOK Pomiechówek wystąpią w przedstawieniu teatru cieni, a później pomogą uczestnikom stworzyć własne postacie do zabawy teatrem cieni. 16 stycznia wolontariuszki opowiedzą o tym skąd pochodzą i jak wyglądają karnawałowe tradycje w ich krajach. Czekają też na Was warsztaty z tworzenia masek oraz karnawałowe gry i zabawy!

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, więc już się nie wahajcie i dzwońcie pod numer 22 785 46 97! Oczywiście możecie też napisać wiadomość mailową: biblioteka.pomiechowek@gmail.com