63. spotkanie DKK w Parku Doliny Wkry


Drodzy Czytelnicy, sympatycy biblioteki i miłośnicy książek, mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Dokładnie za tydzień, 22 czerwca o godzinie 18.00 rozpoczniemy 63. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki na łonie natury, w cudownym miejscu jakim jest Park Dolina Wkry.

W klubie poruszamy różne kwestie i żaden temat nie jest nam straszny, teraz jednak wydaje się, że będzie wyjątkowo smakowicie, a to za sprawą pisarki Annabel Abbs, która skupia się na zaspokajaniu potrzeb nawet najbardziej wybrednego podniebienia.

Książka „Sekret Panny Elizy” smakowicie opowiada historię postaci historycznej – Elizy Acton, londyńskiej poetki, która na początku swojej drogi kulinarnej nie ma absolutnie nic wspólnego z gotowaniem, ba nawet nie chce być blisko tego tematu, ale kiedy jej sytuacja życiowa i domowy budżet topnieje, postanawia ona odkryć sekret gotowania ze smakiem.

To właśnie Eliza Acton stworzyła pierwszą książkę kucharską skierowaną dla niższych warstw społecznych, odkrywając w sobie niezwykły talent do gotowania. Koniecznie dołączcie do nas w następny czwartek. Ta dyskusja może być bardzo owocna!

___________

Jeśli lubicie czytać książki to dołączcie do naszego klubu! Rozmawiamy o różnorodnej literaturze w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Przyjdźcie na najbliższe spotkanie. Zawsze czeka aromatyczna kawa i dobre książki. Zapraszamy!:)

Komentarze są nieaktywne

Skip to content