Akwarium w słoiku i seans filmowy – wakacje 2023


Piątkowe zajęcia zakończyły naszą letnią akcję „Weź (biblio)teczkę na wycieczkę, czyli lato z biblioteką w Pomiechówku”, ale może lepiej z końca przejdźmy do początku.

Tematem przewodnim piątkowych zajęć były akwaria tworzone w słoiku. W wykonaniu tego zadania krok po kroku pomagała naszym gościom Ewelina.

Dzieci miały do dyspozycji świeżo zdobyty piasek, muszelki, roślinki do akwariów czy rybki wycięte z pianki, które ozdabiane były oczkami oraz samoprzylepnymi kryształkami. Kiedy wszystkie akwaria były już gotowe, małym akwarystom należała się też przerwa w postaci owocowego poczęstunku i lemoniady. Bibliotekarka Patrycja zrobiła dzieciom niespodziankę, którą były soczyste lody!

To właśnie wtedy dołączyła do nas Pani Małgosia z Filii w Kosewie i wspólnie udaliśmy się na seans filmu „Między nami żywiołami” do Kina w Pomiechówku.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pomiechowskiemu Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu WKRA Sp. z o.o., Pani Małgorzacie Leszczyńskiej oraz całemu teamowi kina za pomoc w organizacji tego wydarzenia. Jesteście wspaniali!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content