Autorka fraszek Mira Białkowska, zawitała do biblioteki w Pomiechówku


Bardzo, bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

Nie możemy nacieszyć się faktem, że po tak długim czasie, w którym nasze działania były dosyć ograniczone, w końcu udało nam się zaprosić do nas uczniów, ze Szkoły Podstawowej w Pomiechówku im. gen Wiktora Thommée.

Spotkanie zostało podzielone na dwie grupy uczniów i odbyło się w poprzedni piątek, 8 października o godzinie 9.00 oraz 11.00.

Znakomita autorka fraszek oraz powieści zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, a mowa tutaj oczywiście i Mirze Białkowskiej, poprowadziła z dziećmi literackie zajęcia, przedstawiając własnoręcznie napisane wierszyki.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania nadszedł czas na autografy na zakładkach lub egzemplarzach książek Miry Białkowskiej.

W ramach podziękowania klasa III A podarowała autorce własnoręcznie stworzone drzewo pełne szczęścia, natomiast uczniowie z klasy III D zdecydowali się na namalowanie obrazu drzewa, stworzonego z kolorowych odbić ich własnych dłoni.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Beaty Pierzchały oraz Pani Renaty Szatkowskiej za przyjęcie naszego zaproszenia oraz uczniom za tak wspaniały i aktywny udział podczas spotkania.

Komentarze są nieaktywne

Skip to content