DKK w Pomiechówku zaprasza na spotkanie


Kochani, czy macie ochotę na emocjonującą dyskusję o książkach?

Jeśli tak, to bardzo serdecznie zapraszamy Was na 64. spotkanie DKK w Pomiechówku!

Już za tydzień, o godzinie 18:00 będziemy rozmawiać o książce „Dziewczyna z piegami”, która wyszła spod pióra irlandzkiej pisarki Cecelii Ahern.

Piegi i rudawy odcień włosów niezmiennie kojarzą się ze szmaragdowym urokiem Irlandii, nie powinno więc dziwić, że akcja powieści toczy się nad ujściem rzeki Liffey, w sercu Dublina.

Tytułowa dziewczyna z piegami, spotyka pewnego dnia kierowcę luksusowego auta, w złości mówiącego do niej słowa, które zostaną w jej pamięci na zawsze.

„Każdy jest wypadkową pięciu osób, z którymi spędza się najwięcej czasu”. To zdania sprawia, że strażniczka parkingowa zaczyna zastanawiać się, czy w ogóle jest w jej życiu 5 ludzi, którzy mogą ją motywować i być jej drogowskazami…

Dziewczyna z piegami postanawia odmienić swój los i przełamać rutynę swojego stabilnego i stosunkowo samotnego życia. Czy uda się jej odnaleźć szczęście i spełnienie, czy zagubi się ona w odmętach fałszu i konsumpcjonizmu?

Zachęcamy do lektury.

___________

Jeśli lubicie czytać książki to dołączcie do naszego klubu!

Rozmawiamy o różnorodnej literaturze w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Przyjdźcie na najbliższe spotkanie. Zawsze czeka aromatyczna kawa i dobre książki. Zapraszamy!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content