Dołącz do Dyskusyjnego Klubu Książki już dziś!


56. spotkanie naszego klubu obędzie w czwartek, 24 listopada o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej Gminy Pomiechówek, przy ulicy Jana Kilińskiego 3

Już po raz drugi w tym roku sięgamy po książkę amerykańskiej pisarki Kristin Hannah, która swoją karierę rozpoczęła w 1991 roku w stanie Waszyngton.

„Jedyna z archipelagu” to powieść obyczajowa, która opowiada o konflikcie pomiędzy spełnianiem się zawodowo, a życiem rodzinnym i trudnych dylematach życiowych głównej bohaterki.

W pogoni za karierą, matka opuszcza swojego męża i córki, aby wkrótce zostać pewną siebie gwiazdą radiowego talk-show. Nora to skarbnica wiedzy na każdy temat, ale czy na pewno? Co skłoniło Norę do tak radykalnej decyzji? Czy po 11 latach nieobecności uda jej się odnowić rodzinną więź z córką?

Na te i inne pytania będziemy szukać podczas naszego spotkania, które jak zawsze poprowadzi Pani Ewa Mróz. Do zobaczenia!
___________
Jeśli lubicie czytać książki to dołączcie do naszego klubu!
Rozmawiamy o różnorodnej literaturze w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Przyjdźcie na najbliższe spotkanie. Zawsze czeka aromatyczna kawa i dobre książki. Zapraszamy!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content