IMG 9989 scaled

W środę 27. maja odwiedzili nas uczniowie z drugiej klasy Szkoły Podstawowej im. Gen. Wiktora Thommée w Pomiechówku.

Tematem przewodnim była Legenda o Syrence Warszawskiej. Na początku obejrzeliśmy teatrzyk Kamishibai opowiadający o losach syreny, która tak bardzo pokochała niewielką wioskę rybacką, położoną w otulinie Puszczy Kampinoskiej, że postanowiła w niej zostać na zawsze.

Następnie dzięki aplikacji Kahoot! powtórzyliśmy zdobytą wiedzę. Trzy drużyny walczyły dzielnie, ale najlepiej i najszybciej odpowiadały dziewczyny z „grupy H”.

Kolejnym zadaniem dla naszych drugoklasistów było udekorowanie bibułą szkiców Syrenki Warszawskiej. Kolory poszły w ruch!

Nim goście nas opuścili pokazaliśmy im czytelnie dla dzieci i młodzieży oraz opowiedzieliśmy o karcie lojalnościowej dla młodych czytelników Biblio-Pass. Liczymy na to, że wkrótce znów nas odwiedzicie! Dziękujemy za wizytę i zapraszamy!

IMG 9982
IMG 9961
IMG 9962
IMG 9963
IMG 9970
IMG 9968
IMG 9954
IMG 9976
IMG 9987
IMG 9989

Komentarze są nieaktywne

Przejdź do treści