Fotorelacja ze spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

POST NA FB 2023 9

Kolejne, 58. spotkanie naszego czytelniczego klubu już za nami.

Cieszymy się bardzo, ponieważ dołączyła kolejna osoba i tym samym nasz skład liczy obecnie 12 niezwykle sympatycznych Pań.

Książki, o których rozmawiałyśmy , „Zła kobieta” Amandy Prowse oraz „Vera” Anne Sward, poruszały niezwykle wstrząsające i skomplikowane historie kobiet, uwikłanych w przemocowe sytuacje rodzinne i historyczne.

Dyskusja była niezwykle ożywiona, bo i opisane w powieściach doświadczenia bohaterek bardzo nas poruszyły.

A jeśli chcecie do nas dołączyć prosimy obserwować nasz profil.

Kolejne spotkanie już w lutym. Zawsze czekają dobre książki i kawa. Szczegóły wkrótce. Zapraszamy!

327358629 901144494352003 590337664302653082 n
327179634 926186228737012 2881670640817588152 n
327097548 1135286737160630 8918944100605625509 n
327142790 1932226493784744 4911495142416665959 n
327240833 731954314923581 1099420083427167606 n

Komentarze są nieaktywne

Przejdź do treści