Halo, słucham? Warsztaty aktorskie dla młodzieży czekają!


Zamknij oczy. Gorący wiatr omiata twarz. promienie słońca padają na skórę? Czujesz zapach kremu z filtrem UV? Smak lodów z automatu? Jedną z umiejętności aktorskich jest praca ze zmysłami, wyobraźnią. Co jeszcze powinien ćwiczyć aktor? Głos, kreatywność, pamięć pewność siebie, ciało, empatię, otwartość. Czy tego samego nie powinien rozwijać człowiek?

Osią tygodniowych warsztatów będzie spotkanie ze sobą, z partnerem, z prowadzącym. W bezpiecznej, wspierającej atmosferze będziesz mieć możliwość rozwijać kompetencje, które przydają się w życiu, poza sceną. Poprzez praktykę różnych form wyrazu artystycznego, improwizację, gry aktorskie pracę z ciałem zapoznasz się z różnymi technikami aktorskimi. Nie zapominajmy, że środek lata to wciąż wakacje więc znajdziemy też czas na zabawę, odpoczynek, rozmowy o marzeniach, relaks.

Chcesz rozwinąć powyższe kompetencje? Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem: biblioteka@pomiechowek.pl Regulamin, karta zgłoszeniowa dostępna w przyciskach poniżej. Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia poprowadzi aktor, pedagog, animator, instruktor snowboardu dzieci i dorosłych – Sławek Witkowski. Ukończył 3-letnie Studio Teatralne przy Teatrze Baza w Wa-wie. Uczestnik kursów teatralnych m.in. z techniki Meisnera, Czechowa, Stanisławskiego, warsztatów z Teatrem Polskim w Moskwie, Teatrem Ósmego Dnia, Teatrem Porywaczy Ciał.

Występował w spektaklach dla dorosłych, np. „Matka” Witkiewicza i dla dzieci „Legendy Warszawskie”, „Bałwanek Kuleczka” i in. Prowadzi zajęcia dla dorosłych z pracy z ciałem z elementami akrobatyki oraz elementarne zadania aktorskie. Przez 6 lat latem sprawował funkcje wychowawcy oraz kierownika wypoczynku rekreacyjnego lub teatralnego dla młodzieży.

Komentarze są nieaktywne

Skip to content