Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy mają artystyczną żyłkę, do wzięcia udziału w naszym konkursie, który otwiera obchody XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
Co przychodzi Wam do głowy, kiedy słyszycie powyższe hasło „Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz?” Przelejcie to na papier w formie rysunku, kolażu, wydzieranki, wyklejanki, decoupage itp.; bądź wiersza, fraszki czy opowiadania.
- W kategorii plastycznej zapraszamy do udziału dzieci i młodzież do 17 lat.
- W kategorii literackiej zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, którzy skończyli 6 lat.
Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace do 3.06 2026r. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, a ich prace będą eksponowane w przestrzeniach naszej Biblioteki!
Regulamin i karta uczestnika dostępne poniżej.
