Pożegnanie naszej wolontariuszki Chléo


W październiku ubiegłego roku Chléo, a właściwie Clara Navarro Tarján przyjechała do nas jako wolontariuszka wymiany międzynarodowej Europejski Korpus Solidarności.

Uwierzycie, że to już 6 wolontariuszka, którą gościmy w Pomiechówku, a my cały czas udoskonalamy naszą pracę z obcokrajowcami ? Time flies.

Chléo pochodzi z rodziny wielokulturowej, dlatego zna aż 4 języki: hiszpański, angielski, francuski i węgierski. Oczywiście liznęła też troszkę języka polskiego.

Wychowała się w Walencji (Hiszpania), następnie mieszkała w Tuluzie (Francja), gdzie studiowała. Odwiedzała też swoją rodzinę na Węgrzech.

Chléo pomagała m.in. w wykonywaniu grafik do social mediów, okładaniu książek, odwiedzała też młodzież w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. generała Władysława Sikorskiego w Pomiechówku oraz Szkole podstawowej, gdzie opowiadała o swoim kraju i wolontariacie. Thanks a lot!

Tworzyła też dla Was bloga po angielsku, który dostępny jest tutaj: https://evsinpomiechowek.blogspot.com

W środę, 3 sierpnia 2022 z żalem pożegnaliśmy naszą wolontariuszkę. Dyrektor Ewa Mróz podziękowała jej za pomoc i wybranie naszej biblioteki na miejsce swojego pobytu. Wręczyła jej podarunki od nas jak i od Gminy Pomiechówek.

Chléo dziękujemy Ci za Twoją pomoc i cieszymy się, że mogłyśmy Ciebie poznać. Do zobaczenia! Chléo we want to thank you for your help and we are happy that we could met you. With love – team of library.

Komentarze są nieaktywne

Skip to content