Zapraszamy na spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan


Kochani, mamy zaszczyt ogłosić, że już w następny czwartek, 19 października 2023r. o godzinie 18.00 na drugim piętrze Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek odbędzie się spotkanie autorskie z publicystką, polonistką, biografistką, a przede wszystkim bibliotekarką – Mariolą Pryzwan.

W czasie spotkania skupimy się na dwóch gwiazdach polskiej estrady, którymi były Anna Jantar i Anna German. Losy tych kobiet autorka opisała w swojej książce zatytułowanej „Dwie Anny”. Pani Mariola specjalizuje się w pisaniu biografii. Spod jej pióra ukazały się m.in. biografie Ireny Jarockiej, Zbigniewa Cybulskiego oraz Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i wielu innych.

Oprócz samego wykładu i opowieści pisarki, w planach są także pytania od publiczności oraz możliwość otrzymania autografu z dedykacją. Wstęp wolny! Spotkanie jest sfinansowane przez Instytut Książki.

___________

Jeśli lubicie czytać książki to dołączcie do naszego klubu! Rozmawiamy o różnorodnej literaturze w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Przyjdźcie na najbliższe spotkanie. Zawsze czeka aromatyczna kawa i dobre książki. Zapraszamy!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content