Zaproszenie na 57. Spotkanie DKK w Pomiechówku


Z radością ogłaszamy, że 57. spotkanie DKK w Pomiechówku odbędzie się nie w czwartek, a już w najbliższy poniedziałek 19 grudnia o godzinie 18.00. Będzie wyjątkowo, ponieważ to już ostatnie spotkanie w tym roku i nie ukrywamy, że klimat będzie Wigilijny, a serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne mogą trwać długo.

To nie koniec niespodzianek, ponieważ podczas grudniowej dyskusji omówimy nie jedną, ale aż dwie poruszające trudne tematy książki. Pierwsza z nich to „Vera” napisana przez pochodzącą ze Szwecji autorkę Anne Swärd, natomiast druga książka narodziła się w Londynie, na biurku Amandy Prowse i nosi tytuł „Zła kobieta”.

Obie te książki skupiają się na relacjach w rodzinie, tajemnicach, traumach przenoszonych na następne pokolenia i o tym do czego mogą prowadzić latami nierozwiązywane konflikty i decyzje podejmowane pod wpływem emocji… Zachęcamy do dalszej dyskusji już w poniedziałek!

___________

Jeśli lubicie czytać książki to dołączcie do naszego klubu! Rozmawiamy o różnorodnej literaturze w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Przyjdźcie na najbliższe spotkanie. Zawsze czeka aromatyczna kawa i dobre książki. Zapraszamy!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content