65. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Zapraszamy!


Za tydzień, w czwartek o godzinie 18.00 nasze klubowiczki zasiądą w sali konferenyjnej Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek, aby rozpocząć 65. spotkanie Dyskusyjny Klub Książki w Pomiechówku.

Książka „Co chcesz powiedzieć światu.” to naprawdę interesująca propozycja poświęcona dziesięciu kobietom, które zachwycają swoją niezłomnością w walce o siebie, oraz inne kobiety, które same nie byłyby w stanie poprosić o pomoc.

Ta książka to prawdziwe losy dziesięciu kobiet, które osobiście poznała autorka, przelewając ich historie na papier. To reportaż oczami dziennikarki, podróżniczki, działaczki społecznej, prezenterki telewizyjnej Martyny Wojciechowskiej, która nie boi się pokazać dramatu bohaterek, unikając przy tym schematycznego podejścia podróżniczych opowieści. „Co chcesz powiedzieć światu.” skłania do rozważań nad sensem życia oraz akceptacji własnego siebie oraz poszukiwania i realizacji marzeń.

Serdecznie zachęcamy do lektury i dołączenia do najbliższego spotkania!

___________

Jeśli lubicie czytać książki to dołączcie do naszego klubu! Rozmawiamy o różnorodnej literaturze w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Przyjdźcie na najbliższe spotkanie. Zawsze czeka aromatyczna kawa i dobre książki. Zapraszamy!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content