Dyskusyjny Klub Książki zaprasza


Z całego serca zapraszamy wszystkich, którzy kochają książki, na kolejne spotkanie naszego klubu, które odbędzie się w czwartek 16 lutego w Bibliotece Publicznej Gminy Pomiechówek.

W tym miesiącu świat książki wymieszamy ze światem teatru, kabaretu, seriali oraz kina polskiego jako takiego. Mamy nadzieję, że żadna „wojna domowa” z tego nie wyniknie, bo te wszystkie dziedziny tworzą tę jedną „kobietę pracującą”, którą powszechnie znane imię to Kultura.

Za tydzień będziemy dyskutować o tej, która „żadnej pracy się boi” w książce „Kwiatkowska. Żarty się skończyły” napisanej przez Marcina Wilka, który dotarł do dokumentów, listów oraz pamiętników aktorki.

Jesteście ciekawi, jaka prywatnie była Irena Kwiatkowska i czy przykładała wagę do swojej artystycznej pracy? Macie ochotę podyskutować o kinie lat 60-tych? Jeśli tak, to nasze spotkanie jest właśnie dla Was. Do zobaczenia!

___________

Jeśli lubicie czytać książki to dołączcie do naszego klubu! Rozmawiamy o różnorodnej literaturze w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Przyjdźcie na najbliższe spotkanie. Zawsze czeka aromatyczna kawa i dobre książki. Zapraszamy!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content