Graliśmy razem z WOŚP Pomiechówek


Kochani, aukcje internetowe na rzecz Sztabu Pomiechówek cały czas trwają – serdecznie zapraszamy do licytacji tutaj, a tymczasem chcemy bardzo podziękować, że już po raz kolejny mogliśmy być częścią tego niezwykłego wydarzenia, jakim był 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pomiechówku.

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie wspaniałe osobistości Sztabu WOŚP Pomiechówek, którego jedną z członkiń jest Patrycja, którą na pewno znacie z wypożyczalni dla dorosłych.

Pieczę nad „Orkiestrowym kiermaszem książkowym” sprawowała Kalina, która zebrała do swojej puszki 686,17zł. Nasze działania wspierała też Julia Ripper – niezawodna wolontariuszka Europejskiego Korpusu Solidarności, która precyzyjnie spełniała życzenia swoich klientów podczas malowania buziek. Było bardzo artystycznie!

Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że wszystkie z 16 zestawów książkowych, które przekazaliśmy na licytacje, znalazły już swoich Czytelników. Cieszymy się, że mogliśmy być razem z Wami i sprawić, aby ten dzień stał cieplejszy dzięki dobroci serc.

Dziękujemy też Wioletta Peda za udostępnienie nam zdjęć zestawów książkowych.

Komentarze są nieaktywne

Skip to content