Finał konkursu Czytelniczego Katarzyny Michalak


W środowe popołudnie uroczyście obchodziliśmy finał konkursu – maratonu czytelniczego książek Katarzyny Michalak, w którym nagrodzonych zostało trzynaście wiernych czytelniczek tej autorki. W konkursie zorganizowanym przez Wydawnictwo Znak, udział wzięły Czytelniczki z Biblioteki w Pomiechówku oraz Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek Filia w Kosewie. Każda z Pań przeczytała co najmniej 15 książek Katarzyny Michalak a pieczę nad konkursem w naszych bibliotekach trzymały bibliotekarki Małgosia i Patrycja. Okazało się, że doskonała większość miłośniczek książek autorki to czytelniczki Filii Biblioteki w Kosewie.

Nagrody konkursowe – powieść „Domek nad potokiem” z autografem autorki od Wydawnictwa Znak i upominki od Gminy Pomiechówek i Biblioteki, wręczyli finalistkom Jan Drzazgowski – Przewodniczący Rady Gminy Pomiechówek, Bożena Śliwińska – Sekretarz Urzędu Gminy Pomiechówek, Katarzyna Urbaś – dyrektor Biblioteki oraz Małgorzata Cybula – Przewodnicząca komisji kultury Rady Gminy Pomiechówek i zarazem nasza bibliotekarka.

Po zakończeniu części oficjalnej biblioteczna sala konferencyjna nabrała klubowo-kawiarnianego klimatu, zapachniało świeżo parzoną kawą i rozbrzmiały dźwięki muzyki. Uroczystość uświetniła Sylwia Ikpeze z Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku, która pięknie zaśpiewała dla naszych gości oraz porwała wszystkich do wspólnego śpiewania polskich przebojów. Zwyciężczyniom konkursu serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia Biblioteki w Pomiechówku i w Kosewie. Czytanie nie tylko jest przyjemne, ale jak widać, czasem wiąże się z nagrodą.

Komentarze są nieaktywne

Skip to content