Z uśmiechem Ci do twarzy – Jacek Łapiński


Dorosłe czytelniczki, które przybyły do Filii w Kosewie na spotkanie zatytułowane „Z uśmiechem Ci do twarzy” wysłuchały ciekawego oraz podnoszącego na duchu wykładu o wpływie uśmiechu i pozytywnego nastawienia na codzienne życie.

Podkreślona została rola systematycznej aktywności fizycznej, dla zdrowia fizycznego oraz psychicznego każdego z nas. Codzienny spacer czy szybki chód wpływają na rozładowanie negatywnych emocji i stresów. Częste spotkania rodziną i przyjaciółmi, śmiech, luz, życie w zgodzie ze sobą to czynniki, które budują nasze zdrowie.

Autor podkreślał, że ciało to nasz dom, a dbamy głównie o jego elewację, bo boimy się krytyki, zapominając o wnętrzu, czyli o samorozwoju i zdrowiu. Spotkanie upłynęło w radosnej, przepełnionej optymizmem atmosferze urozmaicanej serwowanymi przez autora dowcipami.

W spotkaniu wzięło udział 10 osób dorosłych.

Jacek Author od wielu lat podczas swoich spotkań inspiruje słuchaczy do pozytywnego podejścia do życia oraz czerpania wzorców i radości z codziennego obcowania z literaturą. Jest autorem 3 książek : „Dlaczego warto czytać książki”, „Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym” oraz „Z uśmiechem Ci do twarzy”. Serdecznie polecamy!

Komentarze są nieaktywne

Skip to content